Kurumsal

About

HAKKIMIZDA

Firmamız Almanya’da iskele ve kalıp sektörüne uzun yıllar hizmet vermiş büyüklerimizin, çelik iskele ve kalıp sistemlerini 1977 yılında ülkemize kazandırmalarıyla başlayan üretim faaliyetlerine, günümüzde de gelişimin öncüsü olma hedefiyle Bucak Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan tesislerinde devam etmektedir.

Hatipoğlu olarak, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, ürünlerimizin verimliliği ve sürekliliğini artırmaya yönelik Ar-Ge çalışmalarımıza önem veriyoruz. Ürettiğimiz her bir ürünümüzün, çözüm ortağı olduğumuz müşterilerimizin hem ekonomik hem de ergonomik açıdan memnuniyetleri noktasındaki taleplerini karşılaması için titizlikle çalışıyoruz. Projelendirme ve üretim aşamasından satış sonrası teknik desteğe kadar her aşamada müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, çalışma arkadaşlarımızın tümüyle koordinasyon içerisinde çalışmalarımıza yön veriyoruz.

Yılda yaklaşık 350.000 m² dış cephe iskelesi, 250.000 m³ kalıp altı iskelesi, 220.000 m² modüler ve endüstriyel kalıp üretim kapasitesine sahip olan tesisimizde, ISO 9001:2008 kalite yönetim standardına uygun yönetim anlayışıyla ve TS EN 12810 standartlarına uygun olarak üretim yapmaktayız.

Ürettiğimiz ürünlerimizin öncelikle çalışma ve çalışan güvenliği için daha sonra da çalışma verimliliği açısından katma değerli ürünler olmasına ve müşterilerimizin taleplerine en uygun ve en ekonomik çözümler sunmasına önem veriyoruz. Üretim aşamalarımızın tamamında çevreye saygılı ve sürdürülebilir ürünler ortaya koyma hedefimizi ön planda tutarak ve çevre duyarlılığı yüksek bir üretim anlayışını benimseyerek faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Güvenli

Hatasız Üretim

Kaliteli

Yüksek Kalite Ürünler

Başarılı

Tescillenmiş Başarılar

Modern

En Son Teknoloji Ürünler

Misyonumuz

Hedeflerimizi gerçekleştirme yolunda, ürünlerimizi tasarlarken ve üretimin her aşamasında önceliğimiz olan “Önce İnsan” anlayışı doğrultusunda, insanın her şeyden ve her türlü kazanımdan daha önemli olduğunu varlık amacımızın en önemli parçası kabul ediyoruz.

Bu doğrultuda; ürettiğimiz ürünlerimizin, öncelikle çalışma ve çalışan güvenliğine katkı sağlayacak ve kazaları minimize edecek, aynı zamanda çözüm ortağı olduğumuz müşterilerimizin isteklerini optimum düzeyde karşılayacak kalitede ve sürdürülebilir olmasını hedefliyoruz. Koyduğumuz hedeflerimizi gerçekleştirme yolunda ilerlerken de katma değeri yüksek malzemeler üreterek toplumsal kalkınmada önemli paydaş olarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Vizyonumuz

Sürekli gelişen ve yenilenen teknolojiyi, ürettiğimiz ürünler için kullanılabilir hale getirerek müşterilerimizin taleplerini en hızlı ve güvenilir biçimde karşılamak, sektörümüzde yeniliklerin ve kalitenin öncüsü, lider konumunda olmaktır.